Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Kajman77 napsal(a):

Naděždo Konstantinovno??? :-))

Jo, tak ta mě napadla jako první…..

0 Citovat

Jinak mimo slevovych kuponu doporucuji kontrolovat i late escape dealy na ubytovanich.

Predevcirem jsme ulovili tydenni pronajem domku za cenu jednoho pokoje (to jsme o cca 500m dal uz meli zarezervovane).

Ubytovani melo late escape deal s masivni slevou a to se jeste propojilo s genius slevou 10% a nejakou dalsi malou akci bookingu, kterou jsem uplne nepochopila, ale sundala par euro, takze denni najem dvoupatroveho domku byl za 55 euro misto normalnich 155 v miste, kde jinak pokoj s minikuchynkou a balkonem stoji 60 :D

Ale je pravda, ze jedeme v divny termin a ten se jim presne vesel do volneho mista mezi zaplnenymi pobyty, ktere se tim asi snazili zaplnit.

 

0 Citovat

47TDH3M988

1 Citovat

Díky.

0 Citovat

Ahoj hoďte mi do SZ jestli někdo chcete kód. Platí do 12.11.

Nechci ať si to veme někdo z venku, nebo Zelenbuben.

Děkuji

0 Citovat

Dobrý,

pokud můžu prosit, tak kód pošlete do SZ.

0 Citovat

AlesV: Byl jste druhý. Bohužel.

Vyřešeno.

0 Citovat

GS93AP8RNT  -  do 11.11., tedy do dnešní půlnoci. 

Napište, pokud využijete, ať to dalších X lidí nezkouší zbytečně….

1 Citovat

Využite. Ďakujem. 

1 Citovat

6V14E2R21V

Prosím :)

1 Citovat

@Alena_10 - děkuji, využito. 

1 Citovat

Nemá někdo prosím slevu na booking, objednávám dva drahé pobyty a sleva by se hodila, oplatim rád v budoucnu. Prosím kdyžtak do zprávy, díky moc! 

0 Citovat

Tohle je můj rajón, vypadni otravovat jinam.

8 Citovat

25TDH3E988

11AQW5V705

užívejte

1 Citovat

Kód platný do 15.11.23

3QCTTWT774

1 Citovat

Díky

0 Citovat

T4FSN2S7DH (platny do 15.11, mozna do dneska jenom, jak nekdo zminoval vyse, ze to maji o den posunute)

1 Citovat

@Aya: děkuji, uplatněno :-)

0 Citovat

4D1FPHCP7T  -  do 15.11., tedy do dnešní půlnoci

1 Citovat

Díky, vyuzité

1 Citovat

Neměl by, prosím, ještě někdo? :) Děkuju

0 Citovat

Přeji pěkný den, chtěla bych se zeptat, zda Vám někomu funguje Visa cash back. Zkouším přes odkaz na jejich akci, ale nikde v souhrnu se mi potencionální cash back nezobrazuje. Akce má platit do 01/24.

Díky :)

0 Citovat

WHGPRG5Y8Q DO 17.11.

0 Citovat

Zase pozdě....:-(

 

0 Citovat

taky jsem zkoušela :/

0